kebab dystrybucja hurtownia kebabu kebab wołowo barani

kebap opiekany

dostępne opakowania 2kg

Kebap opiekany i pieczony - intensywny smak i aromat bezpośrednio od producenta

Kebap opiekany jest to produkt po wykonanej obróbce cieplnej. Najczęściej czynność ta wykonywana jest na pionowym grillu, czy opiekaczu, dzięki czemu uzyskujemy aromat i smak pieczonego mięsa. Efes-Pol to bezpośredni producent i dystrybutor kebaba opiekanego i pieczonego. Na każdym etapie produkcji dokładamy wszelkich starań, aby zachować najwyższą jakość dostarczanego mięsa. Kebap po wykonaniu obróbki cieplnej jest natychmiast głęboko mrożony. Dzięki temu, po odmrożeniu wystarczy go podgrzać,aby cieszyć się smakiem prawdziwego tureckiego kebabu.

Zalety kebaba pieczonego i opiekanego od Efes-Pol


Kebap pieczony wykonujemy według ściśle wytyczonych norm jakościowych. W ofercie znajdują się dwa rodzaje mięs:

kebap opiekany z mięsa drobiowego - jest to ścięte mięso drobiowe (z uda z kurczaka), z przyprawami, pieczone na opiekaczach, a następnie głęboko mrożone. Smak i aromat mięsa po podgrzaniu jest typowy dla opiekanego mięsa drobiowego. Dodatkowo wyczuwalny jest dodatek mieszanki przypraw i aromatów. Mięso posiada barwę złocisto pomarańczową, przyrumienioną na powierzchni równomiernie.

kebap opiekany z mięsa wołowo-drobiowego - tutaj również mięso jest opiekane na opiekaczach z dodatkiem przypraw. Smak i aromat typowy dla opiekanego mięsa wołowego i drobiowego na patelni, z wyczuwalnym dodatkiem mieszanki przypraw.

Mięso sprzedawane są w opakowaniach 2 kg.

– produkt gotowy po obróbce cieplnej, głęboko mrożony
– kebap po rozmrożeniu przeznaczony do podgrzania w mikrofalówce, piekarniku lub na patelni
– kebap przeznaczony do skomponowania dania z dodatkami, według własnego pomysłu lub jako jednoskładnikowy posiłek mięsny

kebab opiekany

Kebap opiekany z kurczaka

Dostępne opakowania 2kg

SPECYFIKACJA

ZAPYTAJ O TOWAR

kebap opiekany

Kebap opiekany wołowo-drobiowy

Dostępne opakowania 2kg

SPECYFIKACJA

ZAPYTAJ O TOWAR

kebab pieczony

ZAPYTAJ O TOWAR